plaukų priauginimas   Visa informacija rašyta remiantis  specialistės Renatos Kovtun patirtimi.

 

   Svajonės pildosi! Jus galite turėti plaukus apie kuriuos senai svajojote. Tik pora valandų ir plaukai bus ilgi ir tankūs, kokių norėjot!

 

ULTRAGARSINIS plaukų PRIAUGINIMAS šaltuoju būdu

plaukų priauginimas    

Esame vienintelis salonas dirbantis šia technologija! Vietoj šilumos plaukų priauginimui naudojamos ultragarso bangos. Priauginimui šiuo metodu atliekamas aukščiausios kokybės keratino kapsulės. Keratino polimerai tvirtinami prie natūralaus plauko šaknies ir kapsulė lieka ganėtinai lanksti (ne kieta, kaip klijai). Gryno keratino kapsulės yra beveik nematomos ir nejaučiamos, puikiai susilieja su natūraliais plaukais. Vienas svarbiausių privalumų, naudojant šios rūšies priauginimą yra tai, kad ypatingai švelnus žmogaus plaukui.

 

Ultragarsinis priauginimas visiškai saugus moterims turinčioms plonus ir silpnus plaukus. Net plaukų slinkimo atveju šis metodas yra saugus naudoti, nes jis švelnus trapiems plaukams ir jautriai galvos odai. Be to, žmonėms, kurie po chemoterapijos turi labai trumpus ataugančius plaukučius taip pat yra saugūs naudojant šį būdą norint atsiauginti savo plaukus.

 

Ultragarsinis šaltasis priauginimas labai švelnus būdas, nes nežaloja plaukų, todėl šis metodas yra puikus būdas norinčioms daugiau tūrio be plaukų pažeidimo pavojų. Taip pat šis būdas eliminuoja nudegimų ir galvos odos pažeidimo riziką.

 

Plaukų priauginimas ultragarso bangomis yra brangesnis. Bet jis to vertas, nes 100 % saugiausias natūraliems žmogaus plaukams atliekant priauginimą. Korekcijos atlikimo laikas, kaip ir kitais priauginimo būdais labiausiai priklauso individualiai nuo žmogaus plaukų augimo greičio, t.y. šiuo būdu atlikus priauginimą jus galite juos nešioti 3-5 mėnesius iki korekcijos.

  plaukų priauginimas

Vienas iš plaukų priauginimų (kitaip vadinamo itališko) KARŠTU BŪDU. 

plaukų priauginimas    

Naudoju tik aukščiausios kokybės plaukų sruogas (nešiojimui tinka 12mėn). Keratino kapsulės tirpinimui naudojamos specialios žnyplės (žnyplių karštis reguliuojamas, todėl neigiamas poveikis plaukams minimalus, silpnesnis nei tiesintuvo). Kai kapsulė suminkštėja, pirštų pagalba sruogos pritvirtinamos prie plaukų. Sujungimo vietoje suformuojamos nedidelės perregimos kapsulės. Kurios visiškai netrukdo šukuojant plaukus ir susiliejusios su plaukais tampa nepastebimos.

 

Plaukai kapsulėse užtvirtinami pakankamai stipriai, todėl palyginus su kitais, tokiu būdu priauginti plaukai nešiojami ilgiausiai - apie 3/4 mėnesius iki korekcijos.  priklauso nuo plaukų augimo greičio. Korekcijos metu pakeičiamos kapsulės (sutrupinamos syu žnyplučių ir spec.skysčiu) ir tie patys plaukai vėl priauginami arčiau galvos odos.

MITAS - „priauginamus plaukus sunku prižiūrėti” . 

    Kokybiškus priauginamus plaukus prižiūrėti visai nesunku. Jeigu rūpinatės savais plaukais – nesunku bus pasirūpinti ir šiais. Svarbiausias dalykas yra naudoti priemones, kurios yra be druskų, sulfatų, tam, kad kuo ilgiau išsaugoti plauką gražų ir sveiką. Taip pat, be galo svarbu laikas nuo laiko palepinti juos plaukų kauke ir plaukų aliejuku. Argi ne tą patį darote saviems plaukams? 

   Rekomenduoju nenaudoti feno ar plaukų tiesintuvo karčiausiu rėžimu. Ši rekomendacija galioja ir saviems plaukams.

    * Kad priauginti plaukai nesukeltų diskomforto, reikia juos tinkamai prižiūrėti:

    * Laiku atlikite korekciją tam, kad būtų labiausiai sumažintas plaukų vėlimasis tarp šaknies ir kapsulės, juostelės  ar žiedelio.

 

Plaukų priauginimas juostelėmis (lipdukais) Nano Hair

   Sruogos tvirtinamos juostelėmis be karščio ir cheminio poveikio. Sruogos plonos, minkštos ir nematomos, nejaučiamos, net liečiant plaukus, tvirtinamos pagal natūralų plaukų kritimą, jos netempia, nesukelia diskomforto. 

 

   Lipdukais plaukus rekomenduojama augintis toms, kurių plaukai ploni, bet norisi priauginti daugiau plaukučių. Lipdukai mažiau matomi, nesijaučia liečiant. Korekcijos metu tie patys plaukučiai nuimami, pakeičiami lipdukai ir iš naujo priklijuojami arčiau šaknų. Lipdukais priauginti plaukai reikalauja dažnesnės korekcijos, nes ataugę dažniau persisuka, gali trukdyti kasdien formuojant plaukus.

 

Reikia kruopščiai saugoti, kad nat klijavimo vietos nepapultų jokios riebesnės priemonės (kaukė, balzamas ir pan.), kad juostelės nenuslystų. Korekcija rekomanduojama kas 1-2mėn. Tačiau kai kurios klientes nešioja net 3mėn. Tai priklauso nuo plaukų augimo greičio. Juostelių ilgis parenkamas pagal plaukus ir kliento poreikius. 

 
   plaukų priauginimas

 Plaukų priauginimas mikro žiedeliais arba japonų technologija

 

     Priauginimui tokiu būdu naudojami metaliniai žiedeliai 2-3 mm dydžio, kuriais tvirtinama sujungimo vieta. Toks būdas yra vienas mažiausiai žalojančių plaukus.

 

 Plaukų priauginimas mikro žiedeliais (micro-rings technologija) yra geras ir tuo, kad priauginimas yra gana paprastas (žiedelis į kurį įkišta specialiai paruošta sruoga užspaudžiamas replutėmis). 

 

    Žiedelių rūšys: aliuminiai, aliuminiai su įsriegimu viduje, aliuminiai su silikonu viduje ir būna analogiški variniai. Po 1,5 - 2 mėnesių žiedeliai lengvai nuimami arba daroma korekcija.

 

    Plaukų priauginimas žiedeliais su silikonu. Žiedeliai su silikonu yra šiek tiek didesni už mikro žiedelius, tačiau jie mažiau nuslysta ir labiau tausoja plaukus.

  plaukų priauginimas 

Prisegamos sruogos

    Šios sruogos sugalvotos spacialiai toms, kurios svajoja apie ilgus plaukus, bet sustojo tarpinei stadijoj ir niekaip negali pasiryžt plaukų priauginimo procedūrai. Tam atvejui yra patobulinti vadinamieji šinjonai, kurie yra plaukų priauginimo alternatyva.

 

    Specialiais segtukais arba prisiuvant kiekviena sruoga patikimai tvirtinama prie plaukų šaknų ir uždengiama Jusų natūraliais plaukais. Vienai galvai uztenka keturių sruogų komplekto. Šukuoseną galite modeliuoti kaip tik Jums patinka. Kiekvieną kartą rezultatas bus puikus. Tai puikus būdas tam tikrai progai pakeist šukuoseną ir atrodyt žaviai.

 

Priežiūra

Kad priauginti plaukai nesukeltų diskomforto, reikia juos tinkamai prižiūrėti:

 • Džiovinkite vėsia oro srove arba natūraliai;
 • Kruopščiai šukuokite pradėdami nuo plaukų galiukų. Saugokite plaukus nuo vėlimosi;
 • Šukuoti reikia natūralių šerių specialiu šepečiu arba retomis šukomis;
 • Miegoti patartina surištais ar į kasą supintais plaukais (tuomet nesivels);
 • Atliekant šukuoseną karštais suktukais ar žnyplėmis, stebėkite, kad karštis nepaveiktų kapsulės;
 • Baseinas, pirtis, soliariumas gali įtakoti kapsules ir priaugintus plaukus, apsaugokite - plaukus apsukite rankšluosčiu ar užsidėkite apsauginę kepurėlę;
 • Nenaudokite plaukų priežiūros priemonių spiritiniu, aliejiniu pagrindu. Tai gali sukelti kapsulės įrima bei slinkimą.
 • Laiku atlikite korekciją tam, kad būtų labiausiai sumažintas plaukų vėlimasis tarp šaknies ir kapsulės ar žiedelio.

Ar žinojote, kad VIENAS PLAUKAS išlaiko nuo 100 iki 200 g svorį. Taigi visas plaukų kuokštas gali išlaikyti iki 12 tonų svorį, o tai prilygsta nemažam sunkvežimiui.

 

INFORMACIJA APIE PRIAUGINAMUS „Renatos studija” PLAUKUS:

Plaukai yra aukščiausios kokybės natūralūs europietiški plaukai. 

 • Nešiojimui tinkami iki 12mėn. 
 • Sruogos po 1gr. 
 • Surinkti pagal plauko augimo kryptį. 
 • Plauko galiukas yra „double drow”, tai reiškia neturi išplonėjimo, todėl maksimaliai išsaugomas priaugintų plaukų ilgis.
 • Priauginamų plaukų sruogelių kiekis, spalva parenkama individualiai konsultacijos metu. Kartais, kad išgauti kleintės ir priaugintų plaukų vientisumą siūloma klientės plaukus šiek tiek iškapryti (dažniausiai to reikia tiesaus kirpimo plaukams). Esant poreikiui spalvos idnetiškumui galimas dažymas arba kelių spalvų priauginimas.

 

APIE PLAUKŲ KOKYBĘ. Tai turite žinoti.

    Kartais susiviliojate kaina, bet įsidėmėkite, kad aukštos kokybės plaukų kaina (tinkami nešioti 12mėn) negali būti lygi žemiausios kokybės plaukams (po 1 mėnesio pradeda veltis, pūstis, trupėti, slinkti). Dažnai pigiems plaukams primygtinai siūlo naudoti tik spec. priemones. Žinokite, tos priemones yra su silikonu, kuris kenkia Jūsų natūraliems plaukams. Aukštos kokybės plaukams nereikia jokių  specialių priemonių! Pirmiausia atkreipkite dėmesį į plaukų kainą, kai ieškote. Žinoma, ne mažai yra atvejų, kai blogiausius plaukus parduoda už normalią kaina, bet... Tiesiog būkite atidžios ir pasidomėkite atsiliepimais. Mylėkite savo plaukus!

    Jei priauginimui naudojami pigūs azijietiški plaukai (jų apstu Europoje ir Lietuvoje), plaukai velsis, reikės dažniau juos šukuoti, pešti, o tai, žinia, kenkia ir saviems plaukams. Su aukštos kokybės plaukais galima daryti viską,  o su prastesnės kokybės reikia elgtis atsargiau, nes dažniau plaunant,  džiovinant greičiau nusiplauna silikonas. Tada plaukų sruogos taps šiurkščios, nevaldomos. 

"RENATOS studija" neprisiima jokios atsakomybės už jokią žalą, kurią patyrė trečiosios šalys, už plaukus, kurie po pirkimo buvo dažomi ar atliekamos kitos plaukų procedūros kituose salonuose. Naudojant kasdienius produktus laikotės visų rekomendacijų. Informacijos patikslinimą visuomet galite rasti mūsų puslapyje www.renatosstudija.lt arba paskambinę procedūrą atlikusiai meistrei. Pirkėjas sutinka, kad įsigyjamas produktas tinkamas galutiniams naudotojo poreikiams. Visi produktai yra skirti tik profesionaliam naudojimu.