plaukų kirpimas

Žmogaus išvaizdai didelę reikšmę turi gražūs plaukai: kirpimas, stilinga šukuosena, sveikas plaukų žvilgesys. Tinkamai parinktu kirpimu visuomet galima išryškinti Jūsų individualumą, pabrėžti ar koreguoti veido formą. Tačiau nepamirškit, kad graži šukuosena, makiažas yra tik žingsniai pasitikėjimo link, o tikras grožis turi spinduliuoti iš vidaus.

Renkantis plaukų spalvą reikia atsižvelgti į odos toną, natūralų plaukų atspalvį bei kirpimą. Keičiant spalvą galima paryškinti kirpimą, veidui suteikt gaivumo, jaunatviškumo, žaismingumo.

Jūsų patogumui ir šventinio įvaizdžio išbaigtumui sukurti padėsiu pasirinkti, priderinti prie bendro įvaizdžio bei atliksiu makiažą.

NEPATINKA NAUJA PLAUKŲ SPALVA AR KIRPIMAS...

Jeigu apsigalvojote, nevenkite grįžti į kirpyklą ir aptarti to su stiliste. Yra daugybė būdų pakeisti nepatinkančią spalvą, pakoreguoti kirpimą. Jei buvo naudojami po kurio laiko nusiplaunantys dažai, Jums gali padėti paspartinantys šį procesą šampūnai. O, jei dažai buvo ilgalaikiai, stilistė vis tiek ras būdų Jus pagražinti.

Įvaizdis vakarui

Kokią šukuoseną pasirinkti iškilmingam vakarui būti gražia, stilinga, kad neatrodytumėt vyresnė?

Šukuosena yra parenkama priklausomai nuo plaukų ilgio, paskirties, moters charakterio ir amžiaus. Be to, plaukai turi derėti su suknele ir būti to paties stiliaus, kaip apranga. Šukuosena turi "atlaikyti" visus išbandymus: - svečių sutikimą, oficialią dalį ir svarbiausia patį šventės įkarštį, todėl visi plaukai, garbanos turėtų būti gerai užfiksuoti kad nesubyrėtų šventei net neįpusėjus.

Jūsų patogumui ir šventinio įvaizdžio išbaigtumui sukurti padėsiu parinkti, priderint bei sukursiu šukuoseną.

Dažnai pasirenkant vestuvinę šukuoseną atsižvelgiama į suknelės modelio ir nuo šventei pasirinktos temos. Kuriant savo išskirtinį įvaizdį labai svarbu nepersistengti ir neperkrauti jo detalėmis. Taip pat svarbu sukurti nenuobodų ir išskirtinį vestuvinį stilių, geriausiai tinkantį būtent jums. Jei vilkėsit paprastą ir lakonišką suknelę, geriau rinktis sudėtingą įdomią šukuoseną. Jei jūsų suknelė turi daug dekoratyvinių elementų, šukuosena turėtų būti kiek kuklesnė.

Ypatingomis progomis primygtinai rekomenduoju atlikti makiažą vyrams. Vyrai, kaip ir moterys turi probleminių veido vietų - tai ir odos riebumas, ir spuogeliai, ir patamsėją paakiai, raukšlelės, kuriuos kosmetikos pagalba galima padaryti mažiau matomus.

 plaukų dažymas

 plaukų kirpimas  plaukų kirpimas  plaukų kirpimas