Blakstienos 

Kas iš mūsų nesvajojo apie nuostabiai riestas, prabangias blakstienas, kurios privers atsitraukti konkurentes žingsnio atstumu? Tiesa, visos svajojo.Tik, deja, gamta tokiomis apdovanojo ne daugelį. Tačiau be didelių pastangų viską galima ištaisyti!

Trumpam efektui, koketiškai užriesti blakstienas galima su specialiu tušu ar rietikliu, bet kitą rytą, viskas prasideda iš naujo! Be to, dažai turi ypatybę trupėti (pakanka vėjo į veidą ir poros ašarėlių), todėl, artėjant vakarui blakstienų galiukai tampa beveik bespalviai, ir jos vizualiai atrodo trumpesnės. Tačiau norisi visada gerai atrodyti.


Puikus sprendimas toms, kurios nori spindėti savo grožiu ne tik vieną vakarą, o kelis mėnesius - tai

 

ILGALAIKIS BLAKSTIENŲ UŽRIETIMAS

Apskritai, procedūra yra panaši į ilgalaikį plaukų garbanojimą. Viskas priklauso nuo to, kokio ilgio jūsų blakstienos - nors net trumpiausios ir tiesios blakstienos gali atrodyti tiksliai taip, kaip norite. Smulkučiai suktukai ir specialus tirpalas, - tai viskas, ko reikia. Na ir geras specialistas, kuris visa tai atliks. Dėl akių galite būti ramios - cheminis tirpalas nepateks į akis bei gleivinę (jeigu, žinoma, procedūra atliekama teisingai). Po to nuimami suktukai - ir jus pasiruošusi stebinti visus koketišku žvilgnsiu iš po nuostabių blakstienų. Visa procedūra trunka ne daugiau kaip 40-50 minučių.


Bijot, kad ilgalaikis blakstienų užrietimas kaip nors įtakos jūsų nuolatinį gyvenimo būdą? Nieko panašaus! Kaip įprastai galite dažytis, maudytis, plaukioti, degintis, valyti tušą mėgstamiausiomis kosmetikos šalinimo priemonėmis - blakstienų formos tai nepakeis. Po procedūros jau ne baisu nei sniegas, nei šiluma.


Taigi, jūs tampate savininke gražiai, elegantiškai išlenktu blakstienėlių - dabar nėra būtinybės naudoti dekoratyvinės kosmetikos kasdien, juk ir be jos žvilgsnis taps be galo israiškingas, nes užriestos blakstienos visada prideda apimties ir ilgio efektą. Sutikit, kad natūraliai, tokį grožį ne taip dažnai galite sutikt.


Nebijokite eksperimentuoti - daugelis moterų prieš jus jau išmėgino šią procedūrą. Įsivaizduokite kas būtų buvę, jei jos liktų nepatenkintos rezultatu? Triukšmas dėl skandalo spaudoje, procedūros pašalinimas. Bet tai neįvyko? O klienčių norinčių šios paslaugos vis daugiau ir daugiau. Žinoma, tarp jų yra tokių, kurios laukia kol išbandys naujovę draugės. Tačiau nauda aiškiai didesnė už nerimą - netgi trumpiausių blakstienėlių savininkė dėl šios procedūros taps nepakartojama, o jei jūsų blakstienos ir taip ilgos -tuomet žvilgsnis taps dar gilesnis ir užkabins ne vieno vyro širdį.


Sakoma, kad akys - žmogaus sielos veidrodis. Turite puikų būdą padaryti šio veidrodžio rėmą tikrai gražiu. Gerai žinoma, grožis - baisi jėga. Remiantis apklausa, 55% vyrų, priešingai stereotipams, ypač atkreipia dėmesį ne į kojų ilgį ar krūtinės apimtį, bet į moters akis. Įspūdis apie žmogų sudaromas per pirmąsias 20 sekundžių. Spręskite pačios kokiai kūno daliai skirti ypatingą dėmesį ir priežiūrą.

Poveikis išlieka apie 2 mėnesius, po to laiko, jūsų blakstienėlės tampa vėl tiesios. Tačiau pakartoti procedūrą jums ne draudžiama!


Blakstienos

 

Ilgalaikis blakstienų užrietimas

stilingu kosmetika grožis būdas ivaizdis Ilgalaikis blakstienų užrietimas salonų paslaugos kuno grožis grožis gyvenimo būdas mairambija mityba stilinga Ilgalaikis blakstienų užrietimas apranga stilius ivaizdis treniruočių parinkimas kosmetikos parinkimas įvaizdžio kūrimas kosmetikos blakstienu Ilgalaikis blakstienų užrietimas ivaizdis salonas makiažas

kuno grožis renata kovtun kosmetika masazo parinkimas

treniruočių parinkimas. grožis kosmetikos pritaikymas parfumerijos grožio apranga stilius ivaizdis mityba kuno grožis buti stilingu makiažas stilisto konsultacija. įvaizdžio kūrimas kosmetikos pritaikymas kosmetikos mitybos Ilgalaikis blakstienų užrietimas stilius parinkimas stilinga apranga stilisto konsultacija dizainerio parinkimas etiketo subtilybes makiazas masažas mitybos etiketo subtilybes grožis

Ilgalaikis blakstienų užrietimas

mityba salono parinkimas mitybos planas įvaizdžio kūrimas grožis pritaikymas stilius buti stilingu Ilgalaikis blakstienų užrietimas įvaizdžio kūrimas kosmetikos pritaikymas kosmetikos pritaikymas visažisto konsultacija grožio salono paslaugos mityba apranga stilisto konsultacija mairambija paslaugos stilinga apranga grožio salonas

Ilgalaikis blakstienų užrietimas

grožis treniruotė, treniruotės, ivaizdis, masazo parinkimas

stiliau kurimas gyvenimo būdas įvaizdis kosmetika

, Ilgalaikis blakstienų užrietimas makiažas stilinga

mityba masazo kosmetikos parinkimas

Ilgalaikis blakstienų užrietimas priauginimas kurimas grožis stilius ivaizdis