plaukų priauginimas   Puiki naujiena! Naujausios technologijos, kurių dėka turime galimybę visus žavėti kerinčiu žvilgsniu iš po gražių blakstienų.

 

blakstienų priauginimas    

„RENATOS STUDIJA”® kviečia išbandyti ir pamilti naujausią blakstienų priauginimą - Blakstienos Pandora® - tai nauja kryptis blakstienų priauginimo srityje! Mūsų studijoje naudojamos blakstienos yra tik aukščiausios kokybės!

 

Kiekvienos blakstienos ilgis skiriasi nuo šalia esančios, taip sukuriamas idealus natūraliai augančių blakstienų efektas!

 

"Mix", skirtingo ilgio blakstienos iš hipoalerginių monofilamentų, turinčių kelis patogius ilgius su tokiu pat lenkimu ir storiu kiekviename plaukelyje. Tvirtinimo pagrindas nepaprastai minkštas ir švelnus, nesukelia sudirginimo, plaučių, nesulaužo ir yra atsparūs deformacijai. 

 

Dabar priaugintos blakstienos nebesukels jokio diskomforto! 

 

 

 

 

Priauginimas japonišku būdu, kurio metu prie kiekvienos blakstienytės priauginama ilga. Įspūdingas vaizdas! Atrodo taip natūraliai lyg tiesiog padažytos tušu. Jums bus pasiūlytos įvairaus ilgio (nuo 6 iki 15 mm), įvairaus linkio, bei storio (0,15 - 0,25) blakstienos. Galėsite pasirinkti natūralų ar ryškų žvilgsnį! 

 
   blakstienų priauginimas
blakstienų priauginimas     

 

 

  VOLUME blakstienos ( 3D, 4D, 5D, 6D.... 16D) priauginimo metu prie klientės blakstienų klijuojama nuo 2 iki 8 dirbtinių ypač plonų blakstienų, kurios yra labai lanksčios ir lengvos, dėl ko neapkrauna natūralių blakstienų.

 

 VOLUME priauginimo technikai naudojamos blakstienos labiausiai primena žmogaus plauką dėl ypatingo plonumo ir minkštumo. 

 

Bendra informacija apie blakstienų priauginimą.

 Mūsų laikais gyvenimas toks įtemptas ir laiko nuolat trūksta, ką jau kalbėt apie makiažą. Todėl dauguma mano klienčių tos, kurios neturi laisvo laiko makiažui, bet nori atrodyt puikiai.

Jei Jus viena iš tų, kurios svajoja kad kiekvieną rytą nereiktų dažyti blakstienų;

Jūsų blakstienos trumpos, o trokštate ilgų ir riestų; 

Šventės metu norite visus sužavėti; 

Vykstate poilsiauti ir būtų puiku, jei nereiktų skirti laiko dažymuisi, tačiau atrodyti puikiai; 

Jus tiesiog tingite kiekvieną rytą dažytis, geriau pamiegoti papildomų 20 min.  

Blakstienų priauginimas neturi amžiaus ribų, nes natūralumas arba ryškumas parenkamas individualiai. 

Puiku – tuomet Jums tiesiog reikia priauginti blakstienas!  

 

Priauginimui skirtų blakstienų charakteristika:

Audinės (angl.mink) blakstienos gaminamos iš specialių sintetinių mikropoliesterinių pluoštų ši medžiaga yra identiška žmogaus plaukui todėl atrodo lyg naturalios.

Blakstienos yra lanksčios. Jos nelūžta ir yra naturaliai riestos. Riestumą galima pasirinkti - nuo J, B, C, D, DD riestumas. 

Blakstienų ilgis - nuo 6 iki 16mm. 

Priauginamosios blakstienos nealergizuoja. 

Tinka nešiojančioms kontaktinius lešius. 

Priaugintos blakstienos yra lengvos, minkštos, patogios nešiojant ir atrodo labai natūraliai. 

Priauginimo procesas trunka apie 1,5 valandos. Priauginimo metu negalima atmerkti akių, kadangi klijai turi stiprų eterinį garavimą. 

Procedūra yra neskausminga ir maloni, o priaugintos blakstienos Jūsų žvilgsnį padarys išraiškingesnį, paslaptingesnį ir gražesnį. Todėl procedūros metu galite tiesiog atsipalaiduoti ir ilsėtis. 

Blakstienų ilgis tankumas ir diametras yra parenkamas pagal Jūsų pageidavimus. Dirbame su JAV ir Holivudo nr.1 pripažintomis blakstienomis! Yra įvairūs variantai. Kad procedūra būtų dar malonensnė ir kartu naudinga, jos metu vietoj įprastų lipnių juostelių paakiams naudoju kaukytes skirtas blakstienų priauginimui. Šios kaukės skirtos jautriai odai apie akis nuraminti, o taip pat drėkina, gaivina, stangrina, apsaugo nuo raukšlyčių atsiradimo, bei paakių patinimo. 

Galima rasti informacijos, kad vidutiniškas blakstienos gyvavimo ciklas apie 45 dienas. Kadangi priauginus blakstienas jos tampa ryškesnės, Jus matysite jų keitimąsi. Jau 3 – 4 dienų laikotarpyje galit pastebėt pirmąsias iškritusias, nugyvenusias savo laikotarpį, blakstienytes. 

Jei priauginimas ar korekcija atlikta kokybiškai, blakstienų tankumui tai neturi įtakos. Netgi po kelių savaičių jos atrodys praktiškai idealiai. Tačiau tarp korekcijų nereiktų daryti labai ilgų tarpų. 

Ji trunka apie 1 valandą. Priklauso nuo to kaip atrodo Jūsų blakstienos. Jei korekcija atlikta laiku, visada atrodysite puikiai. Rekomenduojamas tarpas vtarp korekcijų 3-4 savaitės. 

Atliekame dizainą (įvairių spalvų blakstienos, galima pasirinkt skirtingus ilgius bei storį).